Uitslagen voorjaarscompetitie 2020

 

 

07-01-2020
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A DARE TO DESIGN ZVVV 0 3 19 25 13 25 5 25    
A Nieuwe arbeid.nl Startalent 1 3 0 25 12 25 13 25 17    
B Kraker Trailers Yildiz 1 3 0 25 18 25 18 17 6    
B Scheldesport 1 De Vliegende Paerdestal 0 3 22 25 19 25 9 15    
C Elie beveiliging Naeye Logistics 2 1 25 20 23 25 25 13    
C Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 0 3 25 27 19 25 13 20    
D HCO UNPO De Lange Muur 3 3 0 25 7 25 16 25 22    
D Startalent 2 Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 8 25 5 25 4    
A FEYTER Group De Hoop 3 0 25 17 25 22 25 17    
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. UNPO De Lange Muur 1 3 0 25 11 25 16 25 9    
B Matthijs Industrial Supplies CuliNeuze 1 2 24 26 22 25 14 12    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun Scheldesport 2 3 0 25 18 25 11 25 16    
C Notaris Stolker Navimar 1 2 25 21 8 25 5 25    
C Van Waterschoot Landmeetkunde Yildiz 2 3 0 26 24 25 22 17 12    
D BAS SCOUTING EOS/St.Hubertus 1 2 25 12 20 25 9 13    
D Hans Kaas Bouwbedrijf Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 2 1 25 16 26 24 19 25    
14-01-2020
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A FEYTER Group DARE TO DESIGN 2 1 17 25 25 16 25 19    
A De Hoop ZVVV 0 3 10 25 15 25 15 25    
B Matthijs Industrial Supplies Kraker Trailers 0 3 21 25 20 25 6 14    
B CuliNeuze Yildiz 1 3 0 25 20 25 18 21 15    
C Notaris Stolker Elie beveiliging 3 0 25 17 25 20 22 12    
C Navimar Naeye Logistics 1 2 21 25 16 25 25 19    
D BAS HCO 2 1 25 19 25 19 13 15    
D SCOUTING EOS/St.Hubertus UNPO De Lange Muur 3 3 0 25 13 25 16 25 11    
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. Nieuwe arbeid.nl 1 1 24 26 27 25        
A UNPO De Lange Muur 1 Startalent 1 0 3 17 25 20 25 15 25    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun Scheldesport 1 3 0 25 17 25 9 25 20    
B Scheldesport 2 De Vliegende Paerdestal 2 1 18 25 25 20 23 15    
C Van Waterschoot Landmeetkunde Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 1 2 24 26 25 19 7 25    
C Yildiz 2 Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 1 2 25 18 25 27 9 17    
D Hans Kaas Bouwbedrijf Startalent 2 1 2 13 25 25 23 19 21    
D Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 10 25 11 25 9    
21-01-2020
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. Startalent 1 3 0 25 11 25 9 25 17    
A UNPO De Lange Muur 1 Nieuwe arbeid.nl 0 3 13 25 11 25 14 25    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun De Vliegende Paerdestal 3 0 25 9 25 13 25 12    
B Scheldesport 2 Scheldesport 1 2 1 25 20 25 17 21 25    
C Van Waterschoot Landmeetkunde Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 2 1 25 11 25 11 17 19    
C Yildiz 2 Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 1 2 25 15 22 25 17 25    
D Hans Kaas Bouwbedrijf Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 8 25 13 25 14    
D Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! Startalent 2 1 2 21 25 15 25 24 13    
A FEYTER Group ZVVV 0 3 7 25 14 25 9 25    
A De Hoop DARE TO DESIGN 3 0 25 14 25 18 25 12    
B Matthijs Industrial Supplies Yildiz 1 1 2 14 25 17 25 15 8    
B CuliNeuze Kraker Trailers 2 1 15 25 25 20 22 17    
C Notaris Stolker Naeye Logistics 1 2 25 23 18 25 9 19    
C Navimar Elie beveiliging 1 2 20 25 16 25 24 22    
D BAS UNPO De Lange Muur 3 3 0 25 14 25 16 25 11    
D SCOUTING EOS/St.Hubertus HCO 3 0 25 9 25 16 25 17    
28-01-2020
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A FEYTER Group Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. 0 3 13 25 18 25 8 25    
A De Hoop UNPO De Lange Muur 1 2 1 25 23 19 25 14 10    
B Matthijs Industrial Supplies P&P Golf-Fitting ‘n Fun 0 3 18 25 23 25 11 15    
B CuliNeuze Scheldesport 2 1 2 25 17 20 25 17 22    
C Notaris Stolker Van Waterschoot Landmeetkunde 1 2 25 13 24 26 8 16    
C Navimar Yildiz 2 3 0 25 16 26 24 21 14    
D BAS Hans Kaas Bouwbedrijf 2 1 25 18 25 12 13 20    
D SCOUTING EOS/St.Hubertus Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 3 0 25 15 25 11 19 15    
A DARE TO DESIGN Nieuwe arbeid.nl 0 3 18 25 13 25 12 25    
A ZVVV Startalent 1 3 0 25 14 25 18 25 16    
B Kraker Trailers Scheldesport 1 3 0 25 18 25 16 25 8    
B Yildiz 1 De Vliegende Paerdestal 0 3 24 26 13 25 8 21    
C Elie beveiliging Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 1 2 25 19 14 25 20 25    
C Naeye Logistics Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 0 3 19 25 23 25 15 25    
D HCO Startalent 2 0 3 15 25 20 25 12 21    
D UNPO De Lange Muur 3 Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 18 25 9 25 16    
04-02-2020
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A FEYTER Group UNPO De Lange Muur 1 2 1 23 25 25 20 19 17    
A De Hoop Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. 0 3 18 25 17 25 17 25    
B Matthijs Industrial Supplies Scheldesport 2 2 1 25 21 25 19 16 23    
B CuliNeuze P&P Golf-Fitting ‘n Fun 3 0 25 18 25 12 24 17    
C Notaris Stolker Yildiz 2 1 2 25 20 10 25 15 24    
C Navimar Van Waterschoot Landmeetkunde 1 2 14 25 13 25 21 16    
D BAS Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 2 1 19 25 25 19 18 15    
D SCOUTING EOS/St.Hubertus Hans Kaas Bouwbedrijf 3 0 25 20 25 16 19 14    
A DARE TO DESIGN Startalent 1 0 3 25 27 19 25 18 20    
A ZVVV Nieuwe arbeid.nl 2 1 25 23 21 25 17 11    
B Kraker Trailers De Vliegende Paerdestal 2 1 22 25 25 20 12 5    
B Yildiz 1 Scheldesport 1 1 2 23 25 16 25 24 9    
C Elie beveiliging Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 1 2 20 25 20 25 23 18    
C Naeye Logistics Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 2 1 25 15 25 12 17 25    
D HCO Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 8 25 14 25 2    
D UNPO De Lange Muur 3 Startalent 2 1 2 14 25 18 25 20 18    
11-02-2020
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A DARE TO DESIGN Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. 0 3 11 25 9 25 11 25    
A FEYTER Group Nieuwe arbeid.nl 0 3 7 25 9 25 2 25    
B Kraker Trailers P&P Golf-Fitting ‘n Fun 1 2 21 25 25 19 17 20    
B Matthijs Industrial Supplies Scheldesport 1 3 0 25 16 25 23 12 9    
C Elie beveiliging Van Waterschoot Landmeetkunde 0 3 11 25 20 25 14 19    
C Notaris Stolker Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 2 1 18 25 25 15 25 19    
D HCO Hans Kaas Bouwbedrijf 2 1 25 23 16 25 25 8    
D BAS Startalent 2 3 0 25 14 25 12 24 22    
A ZVVV UNPO De Lange Muur 1 3 0 25 18 25 12 25 15    
A De Hoop Startalent 1 3 0 27 25 25 15 21 19    
B Yildiz 1 Scheldesport 2 3 0 25 22 25 12 18 16    
B CuliNeuze De Vliegende Paerdestal 1 2 23 25 22 25 16 12    
C Naeye Logistics Yildiz 2 0 3 23 25 21 25 17 19    
C Navimar Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 1 2 21 25 25 18 15 20    
D UNPO De Lange Muur 3 Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 0 3 22 25 11 25 16 22    
D SCOUTING EOS/St.Hubertus Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 10 25 10 25 6    
18-02-2020
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A FEYTER Group Startalent 1 0 3 22 25 12 25 16 21    
A De Hoop Nieuwe arbeid.nl 0 3 14 25 10 25 11 25    
B Matthijs Industrial Supplies De Vliegende Paerdestal 2 1 23 25 25 18 11 7    
B CuliNeuze Scheldesport 1 2 1 25 14 23 25 22 20    
C Notaris Stolker Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 2 0 25 21 25 15        
C Navimar Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 3 0 25 21 25 10 25 12    
D BAS Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 6 25 5 25 16    
D SCOUTING EOS/St.Hubertus Startalent 2 3 0 25 12 25 23 17 10    
A DARE TO DESIGN UNPO De Lange Muur 1 3 0 25 14 25 12 25 17    
A ZVVV Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. 0 3 12 25 18 25 19 21    
B Kraker Trailers Scheldesport 2 3 0 25 15 25 16 25 17    
B Yildiz 1 P&P Golf-Fitting ‘n Fun 1 2 21 25 25 27 13 11    
C Elie beveiliging Yildiz 2 2 1 25 23 25 17 18 25    
C Naeye Logistics Van Waterschoot Landmeetkunde 2 1 25 21 23 25 16 9    
D HCO Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 0 3 13 25 12 25 18 25    
D UNPO De Lange Muur 3 Hans Kaas Bouwbedrijf 1 2 26 24 20 25 15 20    
03-03-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A DARE TO DESIGN ZVVV 0 3 11 25 6 25 9 25    
A Nieuwe arbeid.nl Startalent 1 3 0 25 14 25 16 25 7    
B Kraker Trailers Yildiz 1 1 2 23 25 23 25 11 7    
B Scheldesport 1 De Vliegende Paerdestal 1 2 25 18 21 25 20 22    
C Elie beveiliging Naeye Logistics 0 3 10 25 10 25 11 25    
C Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 2 1 16 25 25 20 25 20    
D HCO UNPO De Lange Muur 3 2 1 26 24 19 25 19 8    
D Startalent 2 Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 20 25 13 25 13    
A FEYTER Group De Hoop 0 3 23 25 19 25 18 25    
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. UNPO De Lange Muur 1 3 0 25 13 25 8 25 6    
B Matthijs Industrial Supplies CuliNeuze 2 1 25 22 27 29 13 8    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun Scheldesport 2 3 0 25 20 25 18 25 15    
C Notaris Stolker Navimar 0 3 19 25 20 25 13 15    
C Van Waterschoot Landmeetkunde Yildiz 2 1 2 25 22 24 26 12 17    
D BAS SCOUTING EOS/St.Hubertus 2 1 22 25 25 12 14 10    
D Hans Kaas Bouwbedrijf Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 2 1 25 17 19 25 25 13    
10-03-2020
A FEYTER Group DARE TO DESIGN 2 1 27 25 25 23 23 25    
A De Hoop ZVVV 0 3 10 25 16 25 8 25    
B Matthijs Industrial Supplies Kraker Trailers 1 2 21 25 25 21 3 14    
B CuliNeuze Yildiz 1 3 0 25 19 25 20 20 14    
C Notaris Stolker Elie beveiliging 3 0 25 13 25 16 25 11    
C Navimar Naeye Logistics 0 3 20 25 16 25 11 18    
D BAS HCO 3 0 26 24 25 12 22 16    
D SCOUTING EOS/St.Hubertus UNPO De Lange Muur 3 3 0 25 18 25 18 20 11    
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. Nieuwe arbeid.nl 1 2 18 25 25 22 19 22    
A UNPO De Lange Muur 1 Startalent 1 1 2 12 25 25 21 11 25    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun Scheldesport 1 3 0 25 18 25 12 25 12    
B Scheldesport 2 De Vliegende Paerdestal 0 3 14 25 20 25 15 25    
C Van Waterschoot Landmeetkunde Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 3 0 25 19 25 10 25 22    
C Yildiz 2 Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 3 0 25 14 25 21 25 6    
D Hans Kaas Bouwbedrijf Startalent 2 1 2 17 25 25 13 14 25    
D Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 5 25 7 25 16    
12-11-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A UNPO De Lange Muur 1 CuliNeuze 3 0 25 16 25 13 25 21    
A FEYTER Group DARE TO DESIGN 2 1 25 23 20 25 22 18    
B Kraker Trailers Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 3 0 25 20 25 16 25 11    
B Scheldesport 1 Scheldesport 2 0 3 14 25 17 25 14 25    
C De Vliegende Paerdestal HCO 3 0 25 6 25 15 25 11    
C Yildiz 2 Elie beveiliging 2 1 25 12 23 25 25 16    
D SCOUTING EOS/St.Hubertus Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 6 25 10 25 13    
D Startalent 2 Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 0 3 12 25 19 25 13 25    
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. De Hoop 3 0 25 23 25 16 25 13    
A Nieuwe arbeid.nl ZVVV  1 2 18 25 14 25 25 16    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun Yildiz 1 3 0 25 5 25 10 25 18    
B Startalent 1 Matthijs Industrial Supplies 2 1 19 25 25 17 16 14    
C Notaris Stolker Naeye Logistics 0 3 23 25 23 25 4 11    
C Navimar Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 1 2 20 25 19 25 25 10    
D BAS Hans Kaas Bouwbedrijf 3 0 25 0 25 0 25 0    
D UNPO De Lange Muur 2 Van Waterschoot Landmeetkunde 0 3 23 25 6 25 12 25    
19-11-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. UNPO De Lange Muur 1 3 0 25 20 25 8 25 13    
A Nieuwe arbeid.nl FEYTER Group 3 0 25 10 25 17 25 6    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun Kraker Trailers 3 0 25 16 25 14 25 14    
B Startalent 1 Scheldesport 1 3 0 25 7 25 10 25 14    
C Notaris Stolker De Vliegende Paerdestal 3 0 25 18 25 15 25 18    
C Navimar Yildiz 2 2 1 25 14 23 25 19 14    
D BAS SCOUTING EOS/St.Hubertus 1 2 15 25 25 16 10 15    
D UNPO De Lange Muur 2 Startalent 2 0 3 20 25 19 25 14 22    
A ZVVV  DARE TO DESIGN 3 0 25 7 25 15 25 15    
A De Hoop CuliNeuze 3 0 25 21 25 8 25 13    
B Matthijs Industrial Supplies Scheldesport 2 1 2 25 18 24 26 13 15    
B Yildiz 1 Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 3 0 25 19 25 16 17 13    
C Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan Elie beveiliging 3 0 25 16 25 22 25 22    
C Naeye Logistics HCO 3 0 28 26 25 14 21 7    
D Van Waterschoot Landmeetkunde Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 3 0 26 24 25 23 13 11    
D Hans Kaas Bouwbedrijf Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 13 25 10 25 6    
26-11-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. FEYTER Group 3 0 25 6 25 8 25 9    
A Nieuwe arbeid.nl UNPO De Lange Muur 1 3 0 25 3 25 14 25 14    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun Scheldesport 1 3 0 25 21 25 5 25 21    
B Startalent 1 Kraker Trailers 3 0 25 23 25 12 16 11    
C Notaris Stolker Yildiz 2 2 1 25 23 25 21 11 14    
C Navimar De Vliegende Paerdestal 1 2 29 31 22 25 11 9    
D BAS Startalent 2 3 0 25 12 25 18 21 17    
D UNPO De Lange Muur 2 SCOUTING EOS/St.Hubertus 0 3 14 25 10 25 22 25    
A ZVVV  CuliNeuze 3 0 25 13 25 17 25 14    
A De Hoop DARE TO DESIGN 0 3 0 25 0 25 0 25    
B Matthijs Industrial Supplies Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 2 1 25 23 25 22 16 20    
B Yildiz 1 Scheldesport 2 2 1 23 25 25 19 22 19    
C Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan HCO 2 1 25 18 25 21 24 26    
C Naeye Logistics Elie beveiliging 2 1 25 13 25 21 17 21    
D Van Waterschoot Landmeetkunde Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 6 25 9 25 7    
D Hans Kaas Bouwbedrijf Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 1 2 25 16 12 25 20 25    
03-12-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A ZVVV  UNPO De Lange Muur 1 2 1 21 25 25 21 25 13    
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. DARE TO DESIGN 3 0 25 14 25 12 25 14    
B Matthijs Industrial Supplies Kraker Trailers 2 1 26 24 22 25 19 4    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun Scheldesport 2 3 0 25 9 25 15 25 15    
C Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan De Vliegende Paerdestal 0 3 14 25 10 25 12 25    
C Notaris Stolker Elie beveiliging 3 0 25 11 26 24 25 23    
D Van Waterschoot Landmeetkunde SCOUTING EOS/St.Hubertus 2 1 25 14 17 25 18 15    
D BAS Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 2 1 25 23 25 20 10 15    
A De Hoop FEYTER Group 2 1 25 13 25 20 17 20    
A Nieuwe arbeid.nl CuliNeuze 3 0 25 12 25 13 25 6    
B Yildiz 1 Scheldesport 1 2 1 25 16 18 25 24 22    
B Startalent 1 Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 3 0 25 21 25 18 24 18    
C Naeye Logistics Yildiz 2 2 1 13 25 25 23 25 17    
C Navimar HCO 3 0 25 7 25 8 25 16    
D Hans Kaas Bouwbedrijf Startalent 2 3 0 25 22 25 16 19 14    
D UNPO De Lange Muur 2 Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 14 25 12 25 8    
10-12-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. CuliNeuze 3 0 25 9 25 17 25 15    
A Nieuwe arbeid.nl DARE TO DESIGN 3 0 25 13 25 8 25 18    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 3 0 25 5 25 2 25 14    
B Startalent 1 Scheldesport 2 3 0 25 16 25 11 25 10    
C Notaris Stolker HCO 3 0 25 9 25 9 25 12    
C Navimar Elie beveiliging 3 0 25 8 25 20 25 19    
D BAS Vliegende Paerdestal vrouwenteam 3 0 25 0 25 4 25 3    
D UNPO De Lange Muur 2 Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 3 0 25 23 25 21 19 16    
A ZVVV  FEYTER Group 3 0 25 14 25 8 25 17    
A De Hoop UNPO De Lange Muur 1 3 0 25 10 25 21 25 19    
B Matthijs Industrial Supplies Scheldesport 1 2 1 23 25 25 23 18 16    
B Yildiz 1 Kraker Trailers 0 3 15 25 12 25 19 25    
C Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan Yildiz 2 2 1 23 25 25 22 25 17    
C Naeye Logistics De Vliegende Paerdestal 0 3 19 25 22 25 11 25    
D Van Waterschoot Landmeetkunde Startalent 2 2 1 25 21 25 14 15 25    
D Hans Kaas Bouwbedrijf SCOUTING EOS/St.Hubertus 0 3 16 25 7 25 13 25