Wedstrijdschema najaar 2021

07-09-2021 en 02-11-2021
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30u A DARE TO DESIGN P&P Golf Fitting UNPO De Lange Muur 1 1
A AirQis Startalent 1 FEYTER Group 2
B Navimar Yildiz 1 Scheldesport 1 3
B Matthijs Industrial Supplies Kade B Communicatie Scheldesport 2 4
C Elie beveiliging Naeye Logistics Notaris Stolker 5
C 6
D HCO UNPO De Lange Muur 2 BAS 7
D 8
21.30u A FEYTER Group De Hoop P&P Golf Fitting 1
A Kraker Trailers UNPO De Lange Muur 1 Startalent 1 2
B 3
B Scheldesport 2 Scheldesport 1 Navimar 4
C Notaris Stolker SCOUTING EOS/St.Hubertus Naeye Logistics 5
C Yildiz 2 Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan Elie beveiliging 6
D BAS Lemonade UNPO De Lange Muur 2 7
D Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! Startalent 2 HCO 8
14-09-2021 en 09-11-2021
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30u A FEYTER Group DARE TO DESIGN UNPO De Lange Muur 1 1
A De Hoop P&P Golf Fitting AirQis 2
B Matthijs Industrial Supplies Navimar Yildiz 1 3
B 4
C Notaris Stolker Elie beveiliging Yildiz 2 5
C 6
D BAS HCO Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 7
D Lemonade UNPO De Lange Muur 2 De Vliegende Paerdestal 2 8
21.30 A Kraker Trailers AirQis DARE TO DESIGN 1
A UNPO De Lange Muur 1 Startalent 1 P&P Golf Fitting 2
B Scheldesport 2 De Vliegende Paerdestal 1 Navimar 3
B Kade B Communicatie Yildiz 1 Matthijs Industrial Supplies 4
C Yildiz 2 Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen Elie beveiliging 5
C SCOUTING EOS/St.Hubertus Naeye Logistics Notaris Stolker 6
D Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! De Vliegende Paerdestal 2 HCO 7
D 8
21-09-2021 en 16-11-2021
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30u A Kraker Trailers Startalent 1 P&P Golf Fitting 1
A UNPO De Lange Muur 1 AirQis De Hoop 2
B Scheldesport 1 De Vliegende Paerdestal 1 Kade B Communicatie 3
B 4
C Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen SCOUTING EOS/St.Hubertus 5
C 6
D Startalent 2 De Vliegende Paerdestal 2 Lemonade 7
D 8
21.30u A FEYTER Group P&P Golf Fitting Startalent 1 1
A De Hoop DARE TO DESIGN AirQis 2
B Matthijs Industrial Supplies Yildiz 1 Scheldesport 1 3
B Kade B Communicatie Navimar De Vliegende Paerdestal 1 4
C Notaris Stolker Naeye Logistics Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 5
C SCOUTING EOS/St.Hubertus Elie beveiliging Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 6
D BAS UNPO De Lange Muur 2 Startalent 2 7
D Lemonade HCO De Vliegende Paerdestal 2 8
28-09-2021 en 23-11-2021
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
Datum 28\09\21 en 23\11\21
20.30u A FEYTER Group Kraker Trailers Startalent 1 1
A De Hoop UNPO De Lange Muur 1 DARE TO DESIGN 2
B Matthijs Industrial Supplies Scheldesport 2 Navimar 3
B Kade B Communicatie Scheldesport 1 De Vliegende Paerdestal 1 4
C Notaris Stolker Yildiz 2 Elie beveiliging 5
C SCOUTING EOS/St.Hubertus Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 6
D BAS Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! HCO 7
D Lemonade Startalent 2 De Vliegende Paerdestal 2 8
21.30u A DARE TO DESIGN AirQis De Hoop 1
A P&P Golf Fitting Startalent 1 Kraker Trailers 2
B Navimar De Vliegende Paerdestal 1 Kade B Communicatie 3
B 4
C Elie beveiliging Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen SCOUTING EOS/St.Hubertus 5
C 6
D HCO De Vliegende Paerdestal 2 Lemonade 7
D 8
05-10-2021 en 30-11-2021
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30u A FEYTER Group UNPO De Lange Muur 1 AirQis 1
A De Hoop Kraker Trailers Startalent 1 2
B Matthijs Industrial Supplies Scheldesport 1 Yildiz 1 3
B 4
C Notaris Stolker Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 5
C SCOUTING EOS/St.Hubertus Yildiz 2 Naeye Logistics 6
D BAS Startalent 2 UNPO De Lange Muur 2 7
D 8
21.30 A DARE TO DESIGN Startalent 1 Kraker Trailers 1
A P&P Golf Fitting AirQis FEYTER Group 2
B Yildiz 1 De Vliegende Paerdestal 1 Scheldesport 1 3
B Kade B Communicatie Scheldesport 2 Matthijs Industrial Supplies 4
C Naeye Logistics Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen Yildiz 2 5
C 6
D UNPO De Lange Muur 2 De Vliegende Paerdestal 2 Startalent 2 7
D Lemonade Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! BAS 8
12-10-2021 en 07-12-2021
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30u A DARE TO DESIGN Kraker Trailers De Hoop 1
A FEYTER Group AirQis UNPO De Lange Muur 1 2
B Navimar Scheldesport 2 Yildiz 1 3
B Matthijs Industrial Supplies De Vliegende Paerdestal 1 Scheldesport 1 4
C Elie beveiliging Yildiz 2 Naeye Logistics 5
C Notaris Stolker Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 6
D HCO Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! UNPO De Lange Muur 2 7
D BAS De Vliegende Paerdestal 2 Startalent 2 8
21.30u A P&P Golf Fitting UNPO De Lange Muur 1 FEYTER Group 1
A De Hoop Startalent 1 Kraker Trailers 2
B Yildiz 1 Scheldesport 1 Matthijs Industrial Supplies 3
B 4
C Naeye Logistics Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan Notaris Stolker 5
C 6
D UNPO De Lange Muur 2 Startalent 2 BAS 7
D 8
19-10-2021 en 14-12-2021
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30u A FEYTER Group Startalent 1 Kraker Trailers 1
A De Hoop AirQis DARE TO DESIGN 2
B Kade B Communicatie De Vliegende Paerdestal 1 Scheldesport 2 3
B 4
C SCOUTING EOS/St.Hubertus Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen Yildiz 2 5
C 6
D Lemonade De Vliegende Paerdestal 2 Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 7
D 8
21.30u A DARE TO DESIGN UNPO De Lange Muur 1 AirQis 1
A P&P Golf Fitting Kraker Trailers FEYTER Group 2
B Navimar Scheldesport 1 Kade B Communicatie 3
B Yildiz 1 Scheldesport 2 De Vliegende Paerdestal 1 4
C Elie beveiliging Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan SCOUTING EOS/St.Hubertus 5
C Naeye Logistics Yildiz 2 Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 6
D HCO Startalent 2 Lemonade 7
D UNPO De Lange Muur 2 Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! De Vliegende Paerdestal 2 8