Wedstrijdschema najaar 2022

06-09-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30u A Beautyplaza.com de Hoop AirQis 1
D HCO UNPO 2 De lange muur Albert’s Garage 2
D ELIE Coop Ruben / Lemonade de Haan 3
UNPO 1 Kade B BAS 4
Yildiz 1 Vliegende Paerdestal Notaris Stolker 5
Naeye Logistics Navimar Klusbedrijf A. Vroegop 6
Scouting EOS/ St. Hubertus Scheldesport 1 Eurofins 7
21.30u A AirQis K.K.B.V.A Beautyplaza.com 1
A StarTalent Matthijs de Hoop 2
D de Haan Albert’s Garage Coop Ruben / Lemonade 3
BAS Scheldesport 2 Scouting EOS/ St. Hubertus 4
Yildiz 2 Eurofins Scheldesport 1 5
Notaris Stolker Klusbedrijf A. Vroegop Yildiz 1 7
13-09-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30 u B Scouting EOS / St. Hubertus de Vliegende Paerdestal Kade B 1
A de Hoop K.K.B.V.A StarTalent 2
C Yildiz 2 Klusbedrijf A. Vroegop Notaris Stolker 3
A AirQis Matthijs Beautyplaza.com 4
C Scheldesport 1 Eurofins BAS 5
D HCO de Haan UNPO 2 De lange muur 7
21.30 A Beautyplaza.com StarTalent de Hoop 1
B Yildiz 1 Naeye Logistics de Vliegende Paerdestal 2
B Navimar Kade B Scouting EOS / St. Hubertus 3
D Coop Ruben / Lemonade UNPO 2 De lange muur HCO 4
C Notaris Stolker BAS Yildiz 2 5
D ELIE Albert’s Garage de Haan 7
20-09-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30u A AirQis StarTalent K.K.B.V.A 1
B Yildiz 1 Kade B Naeye Logistics 2
B Scouting EOS / St. Hubertus UNPO 1 De lange muur de Vliegende Paerdestal 3
D HCO Coop Ruben / Lemonade UNPO 2 De lange muur 4
C Scheldesport 1 Klusbedrijf A. Vroegop Yildiz 2 5
D ELIE de Haan Albert’s Garage 7
21.30u A de Hoop Matthijs StarTalent 1
B de Vliegende Paerdestal Naeye Logistics Kade B 2
C Notaris Stolker Scheldesport 2 Scheldesport 1 3
A Beautyplaza.com K.K.B.V.A AirQis 4
C Yildiz 2 Eurofins Klusbedrijf A. Vroegop 5
D Albert’s Garage UNPO 2 De lange muur ELIE 7
27-09-2022

 

 

Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30u A Beautyplaza.com AirQis K.K.B.V.A 1
B UNPO 1 De lange muur Naeye Logistics Navimar 2
C Klusbedrijf A. Vroegop BAS Scheldesport 1 3
A de Hoop StarTalent Matthijs 4
C Notaris Stolker Yildiz 2 Scheldesport 2 5
D Coop Ruben / Lemonade Albert’s Garage ELIE 7
21.30u A Matthijs K.K.B.V.A Beautyplaza.com 1
B Scouting EOS / St. Hubertus Kade B Naeye Logistics 2
B Yildiz 1 Navimar UNPO 1 De lange muur 3
D ELIE HCO Coop Ruben / Lemonade 4
C Scheldesport 1 Scheldesport 2 Klusbedrijf A. Vroegop 5
D de Haan UNPO 2 De lange muur Albert’s Garage 7

 

04-10-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30u A StarTalent K.K.B.V.A Matthijs 1
B UNPO 1 De lange muur de Vliegende Paerdestal Scouting EOS / St. Hubertus 2
B Naeye Logistics Kade B Navimar 3
D ELIE UNPO 2 De lange muur Coop Ruben / Lemonade 4
D HCO Albert’s Garage de Haan 5
C Scheldesport 1 Yildiz 2 Eurofins 7
21.30 A AirQis de Hoop K.K.B.V.A 1
B Scouting EOS / St. Hubertus Navimar Kade B 2
C Klusbedrijf A. Vroegop Eurofins Scheldesport 1 3
A Beautyplaza.com Matthijs StarTalent 4
C BAS Scheldesport 2 Yildiz 2 5
D Coop Ruben / Lemonade de Haan HCO 7
11-10-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30u A AirQis K.K.B.V.A de Hoop 1
B Scouting EOS / St. Hubertus Yildiz 1 Navimar 4
B UNPO 1 De lange muur Kade B de Vliegende Paerdestal 3
A StarTalent Matthijs Beautyplaza.com 4
C Eurofins Notaris Stolker Scheldesport 2 5
D de Haan Albert’s Garage ELIE 7
21.30u A Beautyplaza.com de Hoop AirQis 1
B Navimar de Vliegende Paerdestal UNPO 1 De lange muur 2
C Klusbedrijf A. Vroegop Scheldesport 2 Notaris Stolker 3
D HCO UNPO 2 De lange muur Albert’s Garage 4
D ELIE Coop Ruben / Lemonade de Haan 5
C Yildiz 2 BAS Eurofins 7
18-10-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30u A Beautyplaza.com StarTalent de Hoop 1
D Coop Ruben / Lemonade UNPO 2 De lange muur HCO 2
B Yildiz 1 de Vliegende Paerdestal Naeye Logistics 3
B UNPO 1 De lange muur Navimar Scouting EOS / St. Hubertus 4
C Klusbedrijf A. Vroegop Notaris Stolker BAS 5
D ELIE Albert’s Garage de Haan 7
21.30u A de Hoop K.K.B.V.A StarTalent 1
B Naeye Logistics Scouting EOS / St. Hubertus Yildiz 1 2
C BAS Scheldesport 1 Notaris Stolker 3
C Scheldesport 2 Eurofins Klusbedrijf A. Vroegop 4
A AirQis Matthijs Beautyplaza.com 5
D HCO de Haan UNPO 2 De lange muur 7

 

01-11-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter
20.30 u A de Hoop Matthijs StarTalent
B UNPO 1 De lange muur Yildiz 1 Naeye Logistics
C Scheldesport 1 Notaris Stolker Eurofins
A Beautyplaza.com K.K.B.V.A AirQis
C Scheldesport 2 Yildiz 2 BAS
D Albert’s Garage UNPO 2 De lange muur ELIE
21.30 u A AirQis StarTalent Matthijs
B Kade B de Vliegende Paerdestal UNPO 1 De lange muur
B Naeye Logistics Navimar Yildiz 1
D HCO Coop Ruben / Lemonade UNPO 2 De lange muur
C Eurofins BAS Scheldesport 2
D ELIE de Haan Albert’s Garage

 

08-11-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30 u A Matthijs K.K.B.V.A AirQis 1
B Yildiz 1 Naeye Logistics de Vliegende Paerdestal 2
B Navimar Kade B Scouting EOS / St. Hubertus 3
D ELIE HCO Coop Ruben / Lemonade 4
C Notaris Stolker BAS Yildiz 2 5
D de Haan UNPO 2 De lange muur Albert’s Garage 7
21.30 u B Scouting EOS / St. Hubertus de Vliegende Paerdestal Kade B 1
A Beautyplaza.com AirQis K.K.B.V.A 2
C Yildiz 2 Klusbedrijf A. Vroegop Notaris Stolker 3
A de Hoop StarTalent Matthijs 4
C Scheldesport 1 Eurofins BAS 5
D Coop Ruben / Lemonade Albert’s Garage ELIE 7

 

15-11-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30 u A AirQis de Hoop K.K.B.V.A 1
B de Vliegende Paerdestal Naeye Logistics Kade B 2
C Notaris Stolker Scheldesport 2 Scheldesport 1 3
A Beautyplaza.com Matthijs StarTalent 4
C Yildiz 2 Eurofins Klusbedrijf A. Vroegop 5
D Coop Ruben / Lemonade de Haan HCO 7
21.30 u A StarTalent K.K.B.V.A Matthijs 1
B Yildiz 1 Kade B Naeye Logistics 2
B Scouting EOS / St. Hubertus UNPO 1 De lange muur de Vliegende Paerdestal 3
D ELIE UNPO 2 De lange muur Coop Ruben / Lemonade 4
C Scheldesport 1 Klusbedrijf A. Vroegop Yildiz 2 5
D HCO Albert’s Garage de Haan 7

 

22-11-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30 u A Beautyplaza.com de Hoop AirQis 1
C Scheldesport 1 Scheldesport 2 Klusbedrijf A. Vroegop 2
D de Haan Albert’s Garage UNPO 2 De lange muur 3
B Scouting EOS / St. Hubertus Kade B Naeye Logistics 4
B Yildiz 1 Navimar UNPO 1 De lange muur 5
D ELIE Coop Ruben / Lemonade HCO 7
21.30 u A AirQis K.K.B.V.A Beautyplaza.com 1
C Notaris Stolker Yildiz 2 Scheldesport 2 2
A StarTalent Matthijs de Hoop 3
B UNPO 1 De lange muur Naeye Logistics Navimar 4
C Klusbedrijf A. Vroegop BAS Scheldesport 1 5
D HCO UNPO 2 De lange muur Coop Ruben / Lemonade 7

 

29-11-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30 u A de Hoop K.K.B.V.A StarTalent 1
B Scouting EOS / St. Hubertus Navimar Kade B 2
C Klusbedrijf A. Vroegop Eurofins Scheldesport 1 3
A AirQis Matthijs Beautyplaza.com 4
C BAS Scheldesport 2 Yildiz 2 5
D HCO de Haan UNPO 2 De lange muur 7
21.30 u A Beautyplaza.com StarTalent de Hoop 1
B UNPO 1 De lange muur de Vliegende Paerdestal Scouting EOS / St. Hubertus 2
B Naeye Logistics Kade B Navimar 3
D Coop Ruben / Lemonade UNPO 2 De lange muur HCO 4
D ELIE Albert’s Garage de Haan 5
C Scheldesport 1 Yildiz 2 Eurofins 7

 

06-12-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30 u A AirQis StarTalent K.K.B.V.A 1
B Navimar de Vliegende Paerdestal UNPO 1 De lange muur 2
C Klusbedrijf A. Vroegop Scheldesport 2 Notaris Stolker 3
D HCO Coop Ruben / Lemonade UNPO 2 De lange muur 4
D ELIE de Haan Albert’s Garage 5
C Yildiz 2 BAS Eurofins 7
21.30 u A de Hoop Matthijs StarTalent 1
B Scouting EOS / St. Hubertus Yildiz 1 Navimar 4
B UNPO 1 De lange muur Kade B de Vliegende Paerdestal 3
A Beautyplaza.com K.K.B.V.A AirQis 4
C Eurofins Notaris Stolker Scheldesport 2 5
D Albert’s Garage UNPO 2 De lange muur ELIE 7

 

13-12-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30 u A Beautyplaza.com AirQis K.K.B.V.A 1
A de Hoop StarTalent Matthijs 2
D Coop Ruben / Lemonade Albert’s Garage ELIE 3
C Scheldesport 2 Eurofins Klusbedrijf A. Vroegop 4
B Naeye Logistics Scouting EOS / St. Hubertus Yildiz 1 5
C BAS Scheldesport 1 Notaris Stolker 7
21.30 u A Matthijs K.K.B.V.A Beautyplaza.com 1
B Yildiz 1 de Vliegende Paerdestal Naeye Logistics 2
D ELIE HCO Coop Ruben / Lemonade 3
B UNPO 1 De lange muur Navimar Scouting EOS / St. Hubertus 4
D de Haan UNPO 2 De lange muur Albert’s Garage 5
C Klusbedrijf A. Vroegop Notaris Stolker BAS 7

 

20-12-2022
Tijd Klasse Wedstrijd Scheidsrechter  Veld
20.30 u A StarTalent K.K.B.V.A Matthijs 1
B Kade B de Vliegende Paerdestal UNPO 1 De lange muur 2
B Naeye Logistics Navimar Yildiz 1 3
C Eurofins BAS Scheldesport 2 4
D ELIE UNPO 2 De lange muur Coop Ruben / Lemonade 5
D HCO Albert’s Garage de Haan 7
21.30 u A AirQis de Hoop K.K.B.V.A 1
A Beautyplaza.com Matthijs StarTalent 2
B UNPO 1 De lange muur Yildiz 1 Naeye Logistics 3
C Scheldesport 1 Notaris Stolker Eurofins 4
C Scheldesport 2 Yildiz 2 BAS 5
D Coop Ruben / Lemonade de Haan HCO 7