Uitslagen voorjaarscompetitie 2019

 

16-04-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
D Hans Kaas Bouwbedrijf UNPO De Lange Muur 3 2 1 25 19 25 22 15 20    
A De Hoop ZVVV 1 0 3 12 25 22 25 17 25    
B Startalent 1 Matthijs Industrial Supplies 1 2 16 25 25 14 22 24    
C Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen Navimar 2 1 25 22 25 19 15 25    
C Kraker Trailers Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 3 0 25 19 25 14 25 19    
D Notaris Stolker Yildiz 2 2 0 25 23 25 15        
E SCOUTING EOS/St.Hubertus BAS 1 2 20 25 25 19 10 12    
E Aan-Z Laveto 0 3 0 25 0 25 0 25    
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. UNPO De Lange Muur 1 3 0 25 18 25 11 25 14    
B DARE TO DESIGN CuliNeuze 2 1 13 25 26 24 27 25    
B Scheldesport 1 Yildiz 1 2 1 25 17 13 25 25 23    
C Naeye Logistics De Vliegende Paerdestal 3 0 25 0 25 0 25 0    
D Startalent 2 Elie beveiliging 2 1 21 25 25 11 24 17    
D UNPO De Lange Muur 3 HCO 1 2 19 25 23 25 13 11    
E Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! Van Waterschoot Landmeetkunde 1 2 14 25 25 22 18 24    
09-04-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A De Hoop Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. 0 3 11 25 18 25 16 25    
B CuliNeuze Yildiz 1 3 0 25 22 25 20 14 12    
C De Vliegende Paerdestal Scheldesport 2 0 3 17 25 17 25 22 25    
C Kraker Trailers Naeye Logistics 3 0 25 13 25 16 25 12    
D Elie beveiliging HCO 2 1 24 26 25 19 19 15    
E Van Waterschoot Landmeetkunde UNPO De Lange Muur 2 3 0 25 15 25 13 25 21    
E Aan-Z Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 0 3 0 25 0 25 0 25    
A UNPO De Lange Muur 1 SAVOK beach 2 1 21 25 25 23 19 17    
B Matthijs Industrial Supplies P&P Golf-Fitting ‘n Fun 2 1 20 25 25 10 23 20    
B Scheldesport 1 Startalent 1 0 3 10 25 20 25 19 25    
C Navimar Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 1 2 18 25 22 25 14 12    
D Yildiz 2 Hans Kaas Bouwbedrijf 2 1 18 25 25 19 16 8    
D UNPO De Lange Muur 3 Notaris Stolker 0 3 10 25 17 25 7 25    
E BAS Laveto 0 3 19 25 16 25 12 23    
02-04-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A UNPO De Lange Muur 1 De Hoop 0 3 20 25 25 27 15 17    
B Matthijs Industrial Supplies Scheldesport 1 2 1 24 26 25 14 20 8    
C De Vliegende Paerdestal Kraker Trailers 0 2 21 25 19 25        
D Elie beveiliging Notaris Stolker 0 3 13 25 9 25 13 25    
D Startalent 2 Hans Kaas Bouwbedrijf 1 2 25 14 12 25 9 25    
E BAS Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 1 2 19 25 16 25 22 14    
E Van Waterschoot Landmeetkunde Aan-Z 3 0 25 0 25 0 25 0    
A Nieuwe arbeid.nl SAVOK beach 3 0 25 15 25 17 25 17    
B CuliNeuze Startalent 1 1 2 25 22 17 25 13 15    
B DARE TO DESIGN P&P Golf-Fitting ‘n Fun 2 1 25 21 25 23 11 13    
C Navimar Naeye Logistics 0 3 16 25 23 25 16 18    
C Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen Scheldesport 2 2 1 25 18 25 16 21 25    
D Yildiz 2 UNPO De Lange Muur 3 3 0 25 22 25 13 25 10    
E SCOUTING EOS/St.Hubertus UNPO De Lange Muur 2 3 0 25 19 25 11 19 14    
26-03-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A SAVOK beach De Hoop 0 3 17 25 16 25 8 25    
B DARE TO DESIGN Matthijs Industrial Supplies 2 1 25 16 23 25 22 16    
B Yildiz 1 Startalent 1 2 1 25 22 8 25 21 15    
C Scheldesport 2 Kraker Trailers 0 3 12 25 14 25 19 23    
D Hans Kaas Bouwbedrijf UNPO De Lange Muur 3                    
E UNPO De Lange Muur 2 Aan-Z 3 0 25 0 25 0 25 0    
E Laveto Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 2 1 25 20 25 9 20 25    
A Nieuwe arbeid.nl UNPO De Lange Muur 1 3 0 25 12 25 19 25 17    
A ZVVV 1 Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. 2 1 25 22 25 20 15 20    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun Scheldesport 1 3 0 25 15 25 13 25 9    
C Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen De Vliegende Paerdestal 0 3 23 25 18 25 11 22    
C Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan Naeye Logistics 1 2 22 25 25 21 10 13    
D Startalent 2 Yildiz 2 1 2 19 25 25 19 17 21    
D HCO Notaris Stolker 1 2 19 25 25 12 18 25    
E SCOUTING EOS/St.Hubertus Van Waterschoot Landmeetkunde 1 2 15 25 11 25 25 23    
19-03-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A De Hoop Nieuwe arbeid.nl 0 3 22 25 11 25 10 25    
A UNPO De Lange Muur 1 ZVVV 1 0 3 15 25 19 25 14 25    
B Scheldesport 1 DARE TO DESIGN 1 2 16 25 19 25 24 19    
B Matthijs Industrial Supplies Yildiz 1 1 2 25 22 16 25 8 13    
C Scheldesport 2 Navimar 3 0 25 13 25 14 25 9    
D UNPO De Lange Muur 3 Startalent 2 1 2 25 23 20 25 17 20    
D Yildiz 2 HCO 3 0 25 19 25 10 25 13    
E UNPO De Lange Muur 2 BAS 1 2 17 25 16 25 17 14    
A SAVOK beach ArBS                    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun CuliNeuze 0 3 0 25 0 25 0 25    
C Kraker Trailers Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 3 0 25 12 25 12 25 16    
C De Vliegende Paerdestal Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 0 3 13 25 19 25 15 25    
D Hans Kaas Bouwbedrijf Elie beveiliging 0 3 15 25 13 25 12 25    
E Aan-Z SCOUTING EOS/St.Hubertus 0 3 7 25 12 25 6 25    
E Van Waterschoot Landmeetkunde Laveto 3 0 25 18 25 10 25 16    
12-03-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. SAVOK beach 3 0 25 8 25 14 25 11    
A UNPO De Lange Muur 1 ArBS 3 0 25 0 25 0 25 0    
B Startalent 1 P&P Golf-Fitting ‘n Fun 1 2 9 25 22 25 17 15    
C De Vliegende Paerdestal Navimar 1 2 7 25 25 23 15 21    
D Yildiz 2 Elie beveiliging 3 0 25 18 25 16 25 21    
D Startalent 2 HCO 1 2 25 16 20 25 14 21    
E Van Waterschoot Landmeetkunde BAS 2 1 19 25 25 16 19 12    
E SCOUTING EOS/St.Hubertus Laveto 3 0 25 15 25 16 25 10    
A Nieuwe arbeid.nl ZVVV 1 2 1 17 25 25 23 20 12    
B Matthijs Industrial Supplies CuliNeuze 1 2 16 25 21 25 16 12    
B DARE TO DESIGN Yildiz 1 3 0 25 7 25 18 29 27    
C Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 3 0 25 4 25 15 25 19    
C Naeye Logistics Scheldesport 2 1 2 15 25 25 22 13 25    
D Notaris Stolker Hans Kaas Bouwbedrijf 3 0 25 21 25 12 25 8    
E Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! UNPO De Lange Muur 2 3 0 25 12 25 20 25 11    
26-02-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A Nieuwe arbeid.nl Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. 2 1 15 25 25 16 25 14    
A ZVVV 1 SAVOK beach 3 0 25 12 25 16 25 14    
B CuliNeuze Scheldesport 1 1 2 15 25 25 21 19 25    
B Yildiz 1 P&P Golf-Fitting ‘n Fun 0 3 18 25 20 25 17 22    
C Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen Naeye Logistics 3 0 33 31 25 23 10 6    
C Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan Scheldesport 2 0 3 19 25 17 25 15 25    
D Elie beveiliging UNPO De Lange Muur 3 3 0 25 15 25 15 28 26    
E BAS Aan-Z 3 0 25 7 25 6 25 7    
A ArBS De Hoop 0 3 0 25 0 25 0 25    
B DARE TO DESIGN Startalent 1 1 2 20 25 18 25 25 13    
C Navimar Kraker Trailers 1 2 14 25 19 25 21 19    
D Startalent 2 Notaris Stolker 0 3 14 25 22 25 7 19    
D HCO Hans Kaas Bouwbedrijf 3 0 25 12 25 23 18 16    
E SCOUTING EOS/St.Hubertus Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 3 0 25 17 25 13 25 14    
E Laveto UNPO De Lange Muur 2 3 0 25 19 25 14 25 12    
19-02-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A Nieuwe arbeid.nl ArBS 3 0 25 0 25 0 25 0    
A De Hoop ZVVV 1 0 3 14 25 12 25 9 25    
B Startalent 1 Matthijs Industrial Supplies 2 1 25 7 25 20 15 25    
C Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen Navimar 0 3 17 25 15 25 20 23    
C Kraker Trailers Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 3 0 25 12 25 17 25 11    
D Notaris Stolker Yildiz 2 2 1 25 21 25 18 9 11    
E SCOUTING EOS/St.Hubertus BAS 0 3 16 25 23 25 10 25    
E Aan-Z Laveto 0 3 13 25 12 25 5 25    
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. UNPO De Lange Muur 1 3 0 25 7 25 8 25 11    
B DARE TO DESIGN CuliNeuze 3 0 25 16 25 17 25 18    
B Scheldesport 1 Yildiz 1 0 3 19 25 19 25 16 18    
C Naeye Logistics De Vliegende Paerdestal 2 1 25 21 25 21 12 15    
D Startalent 2 Elie beveiliging 1 2 9 25 18 25 25 12    
D UNPO De Lange Muur 3 HCO 0 3 16 25 10 25 22 25    
E Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! Van Waterschoot Landmeetkunde 0 3 20 25 11 25 14 17    
12-02-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A ArBS ZVVV 1 0 3 0 25 0 25 0 25    
A De Hoop Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. 0 3 17 25 17 25 20 25    
B CuliNeuze Yildiz 1 2 1 25 27 25 16 21 6    
C De Vliegende Paerdestal Scheldesport 2 3 0 25 14 25 9 25 16    
C Kraker Trailers Naeye Logistics 3 0 25 18 25 12 22 19    
D Elie beveiliging HCO 3 0 25 12 25 22 25 23    
E Van Waterschoot Landmeetkunde UNPO De Lange Muur 2 3 0 25 11 25 16 25 12    
E Aan-Z Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 0 3 10 25 9 25 19 25    
A UNPO De Lange Muur 1 SAVOK beach 1 2 25 13 26 28 13 15    
B Matthijs Industrial Supplies P&P Golf-Fitting ‘n Fun 0 3 13 25 23 25 13 22    
B Scheldesport 1 Startalent 1 3 0 25 15 25 20 26 24    
C Navimar Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 2 1 16 25 25 22 25 21    
D Yildiz 2 Hans Kaas Bouwbedrijf 3 0 25 23 25 12 25 17    
D UNPO De Lange Muur 3 Notaris Stolker 0 3 8 25 20 25 19 21    
E BAS Laveto 2 1 25 19 26 24 13 18    
05-02-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A ArBS Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. 0 3 16 25 13 25 12 25    
A UNPO De Lange Muur 1 De Hoop 1 2 25 15 18 25 17 23    
B Matthijs Industrial Supplies Scheldesport 1 1 2 22 25 21 25 18 11    
C De Vliegende Paerdestal Kraker Trailers 0 3 17 25 18 25 13 22    
D Elie beveiliging Notaris Stolker 2 1 18 25 25 15 22 18    
D Startalent 2 Hans Kaas Bouwbedrijf 1 2 25 22 22 25 12 14    
E BAS Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 2 1 25 14 27 29 15 7    
E Van Waterschoot Landmeetkunde Aan-Z 3 0 25 6 25 9 25 8    
A Nieuwe arbeid.nl SAVOK beach 3 0 25 8 25 6 25 13    
B CuliNeuze Startalent 1 3 0 25 16 25 16 25 13    
B DARE TO DESIGN P&P Golf-Fitting ‘n Fun 3 0 25 20 25 23 17 15    
C Navimar Naeye Logistics 2 1 26 24 25 19 10 12    
C Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen Scheldesport 2 1 2 25 22 18 25 18 25    
D Yildiz 2 UNPO De Lange Muur 3 2 1 25 22 25 23 18 20    
E SCOUTING EOS/St.Hubertus UNPO De Lange Muur 2 3 0 25 6 25 8 25 5    
29-01-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A SAVOK beach De Hoop 1 2 25 20 13 25 20 25    
B DARE TO DESIGN Matthijs Industrial Supplies 3 0 25 8 25 23 25 12    
B Yildiz 1 Startalent 1 0 3 23 25 18 25 8 11    
C Scheldesport 2 Kraker Trailers 1 2 25 21 16 25 16 25    
D Hans Kaas Bouwbedrijf UNPO De Lange Muur 3 0 3 17 25 18 25 15 21    
E UNPO De Lange Muur 2 Aan-Z 3 0 25 0 25 0 25 0    
E Laveto Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 3 0 25 12 25 11 25 13    
A Nieuwe arbeid.nl UNPO De Lange Muur 1 3 0 25 12 25 20 25 16    
A ZVVV 1 Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. 1 2 22 25 23 25 17 14    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun Scheldesport 1 2 1 25 17 25 20 12 21    
C Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen De Vliegende Paerdestal 2 1 25 13 15 25 21 19    
C Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan Naeye Logistics 1 2 26 28 22 25 16 13    
D Startalent 2 Yildiz 2 1 2 26 28 25 20 8 14    
D HCO Notaris Stolker 0 3 8 25 17 25 13 25    
E SCOUTING EOS/St.Hubertus Van Waterschoot Landmeetkunde 2 1 21 25 27 25 15 8    
22-01-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A De Hoop Nieuwe arbeid.nl 0 3 10 25 18 25 27 29    
A UNPO De Lange Muur 1 ZVVV 1 0 3 10 25 7 25 21 25    
B Scheldesport 1 DARE TO DESIGN 0 3 9 25 21 25 11 25    
B Matthijs Industrial Supplies Yildiz 1 1 2 16 25 21 25 22 14    
C Scheldesport 2 Navimar 2 1 23 25 25 14 25 15    
D UNPO De Lange Muur 3 Startalent 2 1 2 25 17 17 25 19 22    
D Yildiz 2 HCO 3 0 25 17 25 14 24 21    
E UNPO De Lange Muur 2 BAS 0 3 20 25 23 25 6 12    
A SAVOK beach ArBS 0 3 16 25 19 25 16 25    
B P&P Golf-Fitting ‘n Fun CuliNeuze 2 1 22 25 25 19 15 13    
C Kraker Trailers Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen 3 0 25 21 25 15 25 17    
C De Vliegende Paerdestal Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 0 3 21 25 14 25 19 25    
D Hans Kaas Bouwbedrijf Elie beveiliging 0 3 12 25 9 25 13 25    
E Aan-Z SCOUTING EOS/St.Hubertus 0 3 0 25 0 25 0 25    
E Van Waterschoot Landmeetkunde Laveto 3 0 25 17 25 20 23 17    
15-01-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4  
A Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. SAVOK beach 3 0 25 21 25 18 25 12    
A UNPO De Lange Muur 1 ArBS 1 2 25 21 17 25 17 25    
B Startalent 1 P&P Golf-Fitting ‘n Fun 1 2 20 25 24 26 14 7    
C De Vliegende Paerdestal Navimar 1 2 23 25 25 19 13 15    
D Yildiz 2 Elie beveiliging 3 0 25 19 25 13 25 17    
D Startalent 2 HCO 0 3 16 25 13 25 9 25    
E Van Waterschoot Landmeetkunde BAS 2 1 22 25 25 20 14 9    
E SCOUTING EOS/St.Hubertus Laveto 1 2 21 25 25 22 16 18    
A Nieuwe arbeid.nl ZVVV 1 2 1 17 25 25 21 21 19    
B Matthijs Industrial Supplies CuliNeuze 2 1 19 25 25 23 19 17    
B DARE TO DESIGN Yildiz 1 1 2 24 26 25 20 14 17    
C Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan 2 1 25 20 22 25 25 12    
C Naeye Logistics Scheldesport 2 2 1 25 23 28 26 5 10    
D Notaris Stolker Hans Kaas Bouwbedrijf 2 1 25 19 25 13 14 19    
E Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! UNPO De Lange Muur 2 3 0 25 16 25 20 25 14    
08-01-2019
Klasse Team 1 Team2 Uitslag Set 1   Set 2   Set 3   Set 4
A Nieuwe arbeid.nl Timmer Service Zeeuws-Vlaanderen B.V. 0 3 16 25 18 25 16 25  
A ZVVV 1 SAVOK beach 3 0 25 15 25 8 25 12  
B CuliNeuze Scheldesport 1 3 0 25 9 25 12 25 14  
B Yildiz 1 P&P Golf-Fitting ‘n Fun 0 3 13 25 20 25 11 24  
C Eurofins lab Zeeuws-Vlaanderen Naeye Logistics 2 1 24 26 25 16 19 10  
C Stuc- & Afwerkingsbedrijf de Haan Scheldesport 2 1 2 21 25 14 25 26 24  
D Elie beveiliging UNPO De Lange Muur 3 2 1 19 25 25 17 25 16  
E BAS Aan-Z 3 0 25 12 25 7 25 3  
A ArBS De Hoop 0 3 0 25 0 25 0 25  
B DARE TO DESIGN Startalent 1 2 1 25 16 15 25 25 21  
C Navimar Kraker Trailers 0 3 22 25 17 25 16 22  
D Startalent 2 Notaris Stolker 0 3 16 25 21 25 20 22  
D HCO Hans Kaas Bouwbedrijf 2 1 25 18 25 19 17 20  
E SCOUTING EOS/St.Hubertus Peter de Graaf: Geluid en Beeld NU! 3 0 25 11 25 17 25 17  
E Laveto UNPO De Lange Muur 2 3 0 25 18 25 9 25 16